Zespół Formuły 1 szuka pracowników

Marussia F1 Team we współpracy z Monster.com poszukują talentów na międzynarodową skalę.

Zespół Formuły 1 Marussia wraz z Monster.com®, światowym liderem rekrutacji online, będącym flagową marką Monster Worldwide, Inc., poszukuje utalentowanych osób do swojego zespołu. Do załogi dołączą nowi pracownicy, którzy wesprą zespół Marussia F1 technicznie oraz organizacyjnie.

Dzięki współpracy z Monster.com szansę na pracę u boku najlepszych specjalistów w międzynarodowym zespole otrzymają wyjątkowe osoby, która spełnią wymagania. Aby spróbować, wystarczy złożyć swoją aplikację.

Wśród ofert pracy w Marussia F1 Team są cztery wyjątkowe stanowiska oznaczone jako „Cool Jobs”, na które rekrutację poprowadzi Monster, a o pracę będą mogli ubiegać się kandydaci z całego świata, w tym pasjonaci F1 z Polski. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu Monstera w postaci Talent Management Suite poszukiwanie pracowników będzie efektywne i bezproblemowe.

„Cool Job” to m.in. specjalista do spraw aerodynamiki, który będzie mógł odegrać istotną rolę w rozwoju najnowszej generacji samochodu zespołu Marussia F1. Osoba, która wygra rekrutację, będzie pracowała w centrum technologicznym załogi Marussia F1 w Banbury w Anglii. Posada w czeka od połowy kwietnia. Zainteresowani kandydaci powinni jak najszybciej aplikować korzystając ze strony monstercooljobs.com.
Oprócz czterech promowanych międzynarodowo „Cool Jobs”, poszukujący pracy z Unii Europejskiej będą mogli aplikować na około 40 innych stanowisk w Marussia F1 Team.

Andy Webb, dyrektor generalny Marussia F1 mówi: „Monster to wyjątkowy współpracownik na liście oficjalnych partnerów Marussia F1 Team. Formuła 1 jest sportem motorowym, opartym na technologii, ale potrzebujemy utalentowanych ludzi, którzy przyczynią się do rozwoju. Współpraca z międzynarodowym portalem kariery jakim jest Monster.com umożliwi nam dotarcie do szerszego kręgu wykwalifikowanych specjalistów, wykorzystując globalny zasięg Monstera i jego precyzyjną technologię dobierania kandydatów”.

Katie Allen, dyrektor HR, Marussia F1 Team, dodaje: „Współpraca z Monsterem pozwoli nam w szybki i efektywny sposób dotrzeć do zdolnych i ambitnych osób, co jest niezbędne w konkurencyjnym środowisku jakim jest F1. Będąc małym zespołem, z chęcią użyjemy Talent Management Suite w celu profesjonalnego i efektywnego zarządzania naszą rekrutacją i planami, dzięki czemu nasz dział HR będzie mógł skupić się na pracownikach oraz wsparciu działań biznesowych”.

Ted Gilvar, wiceprezes, Szef Marketingu Międzynarodowego Monster.com podkreśla: „Bardzo się cieszymy, że możemy pracować z Marussia F1 Team. Jesteśmy pewni, że nasz międzynarodowy zasięg, w połączeniu z unikalną technologią dopasowania, pomogą zespołowi znaleźć wyjątkowe osoby”.
Marussia F1 Team Social Media Driver Contest
Monster i zespół Marussia F1 dadzą fanom z różnych krajów szansę, by podejrzeć jak pracuje blogger zespołu podczas ważnego wyścigu, a także doświadczyć pełnej skali emocji z pierwszej ręki. Zdobywcy nagrody będą pomagać w relacjonowaniu zarówno wyścigu, jak i wydarzeń zza kulis. Więcej szczegółów wkrótce.

O Monster Worldwide
Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

O Marussia F1 Team

Marussia F1 Team jest młodym i ambitnym zespołem angielsko – rosyjskim biorącym udział w zawodach Formuły 1.

Siedziba drużyny znajduje się w Centrum Technicznym Marussia w Banbury w Wielkiej Brytanii. Zespół w większości jest własnością rosyjskiej marki samochodów sportowych, Marussia, z siedzibą w Moskwie.

Przez dwa sezony obecności w zawodach F1, zespół przeżył wspaniałą przygodę. Założony w 2009 roku na mocy umowy Resource Restriction Agreement, która zmieniła zasady reklamowania sportu, umożliwiając wejście do wyścigów nowych zespołów. Marussia F1 Team był na czele nowej ery Formuły 1 wykorzystując potęgę Grupy firm Virgin należącej do Sir Richarda Bransona, jednego z założycieli, by stworzyć zamysł innowacyjnego zespołu rajdowego na przyszłość.

Ze strony technicznej zespół doświadczył już wiele, co nie powinno dziwić z uwagi na to że jako nowy wkroczył do tak ciężkiego i konkurencyjnego sportu jakim jest Formuła 1. Już w drugim sezonie, mając ambitne cele na przyszłość, załoga rozpoczęła współpracę z McLaren Applied Technologies, która zapewnia teamowi dostęp do najnowocześniejszych obiektów, które już pomagają zespołowi tworzyć konkurencyjne samochody na sezon 2012.

Głównym celem Marussia F1 Team jest włączenie Russian Grand Prix do kalendarza wyścigów w 2014 roku. Sukces na rodzimym torze znajdującym się w czarnomorskim kurorcie – Sochi to ostatni tego typu sprawdzian w tym ekscytującym etapie przygody zespołu rajdowego Marussia w wyścigach Formuły 1.

źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *