Wyzwól adrenalinę z rajdami organizowanymi przez team ORE

Kalendarz rajdowy dla użytkowników quadów, motocykli, aut terenowych i serwisów związanych z off roadem od kliku lat robi się coraz pełniejszy. W tym roku trzy najciekawsze imprezy to: BAJA GOTHICA, BAJA CHALLENGE i TRANSGOTHICA. Na rajdy zaprasza ich organizator – team ORE.

Kluczem udanej imprezy jest organizacja rajdu. Dlatego warto postawić na doświadczenie producenta rajdu.

Z off roadem za pan brat

– Od 1998 roku zajmuję się off roadem, a od 14 lat organizuję zawodowo międzynarodowe rajdy cross country, od TRANSGOTHICA, przez BAJA CHALLENGE, po najbliższy BAJA GOTHICA – mówi Andrzej Drengowski z producenckiego teamu ORE. – Wiedza, którą nasz zespół zdobył przez te wszystkie lata, pozwala na skupienie się na najważniejszych kwestiach, realizowanie pasji, zapewnianie komfortowych warunków uczestnictwa i sprawnej obsługi. Nie można jednak spocząć na laurach. Każda kolejna edycja wymaga od nas coraz więcej przygotowań. Chcemy oferować takie atrakcje, by warto było do nas wracać – dodaje Dregnowski.

BAJA GOTHICA na rozpoczęcie sezonu

Dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli startów, w tym roku godny polecenia jest międzynarodowy rajd BAJA GOTHICA, który odbędzie się w dniach 4-6 maja w Koronowie (www.bajagothica.com). Rozpoczynający przygodę z rajdami off road mogą liczyć na czytelny road book (książkę drogową), a dla startujących pojazdami seryjnymi przygotowano specjalną trasę klasy turystycznej. Nie zawiodą się też entuzjaści twardej sportowej rywalizacji. Na wszystkich uczestników czeka prawie 400-kilometrowa trasa podzielona na piątkowy etap nocny, najdłuższy odcinek sobotni i ostatni etap rozgrywany w niedzielę (zapisy jeszcze trwają!). Baza całego wydarzenia zlokalizowana będzie w Pieczyskach nieopodal Koronowa. Można też przyjechać i obserwować zmagania zawodników startujących na czas.

O BAJA GOTHICA słów kilka

BAJA GOTHICA jest cyklicznym międzynarodowym rajdem off road typu cross country dla aut terenowych, motocykli, quadów i UTV. Miejscem imprezy są okolice Koronowa. Edycja 2012 odbędzie się w dniach 4-6 maja. Szczegóły imprezy i zapisy na rajd przyjmowane są na stronie internetowej www.bajagothica.com. Producent rajdu, team ORE, działa na rynku off road od 14 lat i organizuje również rajdy BAJA CHALLENGE oraz TRANSGOTHICA.

Materiał dostarczył portal rzecznikprasowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *