Nawigatory GPS nowej generacji

Czy w czasie przerwy w długiej podróży autem marzyło Ci się kiedyś, aby usiąść sobie wygodnie i pooglądać telewizję? Jeśli tak, to nawigatory GPS nowej generacji mogą być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Wyposażone w najbezpieczniejszą i najdokładniejszą technologię satelitarną, jak również w odbiornik telewizyjny i odtwarzacz multimedialny – nowe nawigatory samochodowe są uwieńczeniem długoletniej wizji oferowania kierowcom i pasażerom w pełni zintegrowanej mobilności cyfrowej.

Nowe nawigatory GPS pozwolą użytkownikom oglądać ich własne filmy, słuchać ich własnej muzyki i cieszyć się tym doświadczeniem zarówno w aucie jak i poza nim. Co najważniejsze, są zaprojektowane z wykorzystaniem ultranowoczesnych technologii z dziedziny nawigacji. W połączeniu z szerokoekranowym wyświetlaczem, kryształowo czystym obrazem i potężnym głośnikiem, urządzenia te będą doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od nawigatorów GPS z najwyższej półki.

Producenci nawigatorów samochodowych stosujący najnowszą technologię LearnMe™ oferują swoim użytkownikom nowatorską funkcjonalność, która uczy się z czasem nawyków kierowcy i dostosowuje planowane trasy do jego indywidualnych preferencji.

Aby dotrzymać kroku najnowszym inicjatywom rządowym, które postulują o szybsze aktualizowanie sytuacji na drogach na urządzeniach GPS, niektóre modele, takie jak np. Mio V575, posiadają oprogramowanie IQ Routes™. Ta inteligentna funkcja potrafi przewidywać korki na drogach w godzinach szczytu, dzięki czemu może planować szybsze i bardziej dogodne trasy podróży.

Wiodący producenci urządzeń GPS prognozują, że mobilne życie i mobilna praca będą w przyszłości na porządku dziennym. Urządzenia GPS, nawigatory przenośne i systemy nawigacji PDA to produkty zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Jednakże nie wszystko w życiu kręci się wokół bezpieczeństwa i sytuacji przewidywalnych: dlatego nawigatory satelitarne nowej generacji będą łączyły rozrywkę, ekonomiczność i wydajność – oferując tym samym ‘zintegrowaną mobilność cyfrową’. Dawno minęły już czasy, gdy kierowcy musieli się posługiwać olbrzymimi, niewygodnymi mapami, odtwarzaczami kaset magnetofonowych i budkami telefonicznymi na stacjach benzynowych. Najnowsza technologia GPS łączy w sobie wszystkie te funkcje w bardzo atrakcyjny sposób, zapewniając większą wygodę dla kierowcy i dla pasażera.

Podążanie ku zintegrowanej mobilności cyfrowej to tylko jedna z głównych zmian, których kierowcy mogą się spodziewać w przyszłości. Zwiększona troska o środowisko naturalne powoduje, że zwiększyło się też zapotrzebowanie na bardziej ekologiczne technologie GPS. Firmy inwestują już w lepsze metody dostosowania się do wymogów prawnych na świecie, takich jak redukcja wykorzystania substancji toksycznych w procesie produkcji, poprawa wydajności rozwiązań logistycznych i ekologiczne opakowania dla urządzeń GPS. Być może jednak najbardziej śmiałym ruchem w przyszłości będzie udoskonalenie samego urządzenia GPS i redukcja jego śladu węglowego, przy równoczesnej poprawie doświadczeń kierowcy i pasażera w bezpiecznym, przyjemnym i ekologicznym eksploatowaniu pojazdów silnikowych.

źródło: InformacjePR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *